top of page

Roma Turu 

01.Gün                  İSTANBUL–ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali PGS kontuarı önünde saat 10.00’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 535 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40’ta varışın ardından alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu için hareket. Turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Dinlenebilmeniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek akşam yemekli Roma şaheserleri ve Romantik Roma gece turu (65 Euro). Geceleme otelinizde.

 

02.Gün                  ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek ögle yemekli Napoli &Pompei turuna katılabilirler (95 Euro). İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir.Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma otelimize transfer ve geceleme otelinizde.

 

03.Gün                  ROMA

Sabah kahvaltısının ardından kişisel aktivite ve alışverişleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet–Göller Bölgesi (CastelGandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz dönemlerinde yaşadığı, göz alıcı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın ünlü Outlet bölgesiCastelRomano’da alışveriş için serbest zaman.Tur bitimi  otellerimize dönüş. Geceleme otelinizde.

 

04.Gün                  ROMA –İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve transfer saatine kadar serbest zaman. Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından PegasusHavayolları’nın PC536 uçuşu ile saat 14.40’taİstanbul’a hareket.Türkiye yerel saati ile 18.10’daİstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

399€

3
gün
2017 
İlkbahar Dönemi
 
Roma turlarından size uygun olanını öğrenmek için bizimle iletişime geçin. 
  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black
bottom of page